official european office of
Sensitiv Imago
     
Slide 1 jFlow Plus
Slide 2 jFlow Plus
Slide 3 jFlow Plus
Slide 4 jFlow Plus
Slide 5 jFlow Plus
Slide 6 jFlow Plus
Slide 7 jFlow Plus
Slide 1 jFlow Plus
Slide 2 jFlow Plus
Slide 3 jFlow Plus
Slide 4 jFlow Plus
Slide 5 jFlow Plus


Představujeme Vám počítačovou diagnostiku zdraví - Sensitiv Imago.

Rádi bychom Vám představili moderní počítačovou diagnostiku zdraví "Sensitiv Imago"!Možná se zeptáte, o čem že to „Sensitiv Imago“ je?

Sensitiv Imago je hardwarově-softwarové diagnostické zařízení sloužící ke kompletnímu monitorování a testování lidského organismu. Náš nejnovější software „Lifestream“ je výsledkem dlouholetých laboratorních výzkumů specialistů Holdingu z celéh světa.

Cílem zařízení Sensitiv Imago je pomoci Vám skutečně převzít kontrolu nad svým zdravím. Zařízení modelové řady Sensitiv Imago je určeno k analýze frekvenčně-vlnové vodivosti tkání, dynamickému ohodnocení zdravotního stavu (narušení homeostáze) a zjištění možného narušení energetické rovnováhy biologického objektu. Neinvazivní počítačové testování organismu zabere několik málo hodin, poskytne Vám komplexní pohled do Vašeho zdravotního stavu a pomůže s výběrem individuálního preventivního a stabilizujícího programu. Někdy je samozřejmě lepší navštívit přímo daného specialistu, ale možnosti počítačové databáze jsou mnohem širší. Neposkytne Vám pouze pohled na jeho jednotlivé části, ale budete se moci komplexně podívat na celý organismus a vystopovat vazby jednotlivých potíží a jejich potenciálních důsledků.

S našim nejlepším modelem 530CE, který je certifikován v EU, můžete dosáhnout až 96% úspěšnosti. Díky přesné a včasné diagnostice můžete vždy vybrat tu nejlepší cestu k uzdravení.

Počítačová diagnostika zdraví je postavena na teorii zpětné vazby a biorezonance. Každý mikroorganismus má své vlastní frekvenční spektrum. Každá buňka, orgán, tkáň mají svůj vlastní rozsah frekvencí. Nalezením těchto frekvencí pomocí zpětné vazby jsme schopni určit, zda buňky a procesy v organismu jsou či nejsou zdravé.V současné době je počítačová diagnostika organismu čím dál populárnější a lidé se chtějí více starat o své zdraví. Díky počítačové diagnostice zdraví můžete a) zjistit funkčnost jakéhokoliv orgánu či soustavy ve Vašem těle b) nalézt homotoxikologické patologické procesy již v jejich ranném stádiu c) určit, kterého specialistu máte navštívit a d) začít s léčbou včas. Tato metoda je zcela bezpečná, dokonce pro děti.Proč si vybrat zrovna Sensitiv Imago jako svého poradce?

  1. Naše zařízení obdrželo zlatou medaili na Výstavě inovací v roce 2009, v Bulharsku.

  2. Pouze Sensitiv Imago pracuje se skutečným živým objektem (člověkem) – všechna ostatní zařízení pracují s virtuálním modelem.

  3. Všechna zařízení Sensitiv Imago jsou evropská zařízení jejichž součásti jsou vyráběny v Německu a Koreji.

  4. Všechna naše zařízení mají patentované SBA senzory. Všechny ostatní přístroje používají starší triggerové senzory.

  5. Sensitiv Imago dosahuje nejvyšší přesnosti na trhu.

  6. Náš software je každoročně aktualizován a vylepšován. Možnosti a funkce programu jsou neustále rozšiřovány a potenciál programu je v podstatě bezlimitní.

  7. Nezabýváme se pouze prodejem zařízení, vyškolíme Vás také pro práci se zařízením, zajistíme i pokročilá školení, pomůžeme Vám s rozvojem Vašeho podnikání a podpoříme Vás jako našeho lokálního zástupce.

  8. Naše zařízení jsou certifikována v souladu s EU legislativou (2014/30/EU).

  9. Zajišťujeme také kompletní servis v centru Evropy, poskytujeme 2 letou záruku a pozáruční servis.

  10. Nejvyšší stupeň zabezpečení přístroje brání případnému zneužití jak samotného přístroje, tak i softwaru (např. krádež databáze pacientů)

Sensitiv Imago je Vaší nejlepší volbou na trhu.
Zaujali jsme Vás? Navštivte nás
nebo nám napište!

Kontakt


Naši partneři