european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


Strukturovaná voda - stejný typ vody, jaký máme ve všech našich buňkách

 

Strukturovaná voda je „voda, která se nachází v přírodě“. Teorie je taková, že strukturované molekuly vody držené v našich buňkách mohou mít vyšší úroveň elektrických nábojů, ve specifickém pořadí, která pomáhá našim buňkám fungovat. Když jsou molekuly vody v našich buňkách optimálně nabity, může to potenciálně ovlivnit fungování svalů a tkání v našem těle. Ale když je voda mechanicky filtrována, ošetřována chemickými látkami a kontaminována různými znečišťujícími látkami nebo toxiny (to vede k vysoké toxicitě vodovodní vody a abnormální hladině estrogenu v naší vodě), struktura se mění, a proto voda ztrácí některé ze svých léčivých přínosů.Gerald Pollack z Univerzity ve Washingtonu je jedním z předních odborníků na strukturovanou vodu. Poté, co studoval vědu a technologie zpracování pitné vody v průhěhu posleních 10 let, věří, že voda je hluboce ovlivněna zdroji světla a tepla, které se nacházejí v přírodě, což mění molekulární složení vody, kterou pijeme a ukládáme v našem těle.


Přestože je výzkum stále omezený a nejednoznačný, strukturovaná voda může mít optimální pH, které je pro zdraví rozhodující, a může být konkrétním zdroj energie, která nám pomáhá zůstat maximálně hydratovanými. Kvůli mnoha rolím, které voda a hydratace mají v těle, se říká, že strukturovaná voda prospívá:


Věříme, že spojení strukturované vody a lidského těla je takové, že i když je „kohoutková“ voda ve Vašem těle a vstoupí do vašich buněk, je schopna sama se restrukturalizovat, když je vystavena určitým zdrojům energie. Tyto restrukturalizační zdroje energie mohou zahrnovat zdroj tepla (včetně slunce, Země, radiačního zařízení nebo podložky pro ohřev svalů), infračerveného světla nebo dokonce lidského doteku.Poptat cenu


Naši partneři