european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


Sensitiv Imago ®Angel Green mobile

Angel Green mobile je kompaktnější verze našeho nejsilnějšího modelu (Sensitiv Imago Angel Green Ultra), která byla vyrobena za účelem použití v menších prostorech. Je ideální právě pro malé prostory, soukromé kóje v kanceláři, automobily nebo hotelové pokoje během Vašeho cestování. Zkrátka se hodí na jakákoli místa a díky jeho kompaktní velikosti ho můžete mít všude s sebou.


Angel Green mobile byl speciálně vyvinut pro menší místnosti a použití v automobilech:

  1. Neutralizuje účinky elektromagnetického záření (EMF), geopatogenních zón, stresu, virů, bakterií, parazitů, plísní a volných radikálů
  2. Působí proti účinku Faradayovy klece karoserií automobilů
  3. Harmonizuje okolní prostředí
  4. Harmonizuje vodu


Karoserie automobilu vytváří Faradayovu klec, která potencuje elektrická a magnetická pole a způsobuje tak, že se elektromagnetické záření produkované v automobilu nemůže rozptýlit. Vzniklá zátěž je v takovém případě obrovská, zejména v moderních vozidlech s elektrickým pohonem.


Angel Green mobile neutralizuje účinky této zátěže a volných radikálů, které jsou vytvářeny WiFi, Bluetooth, infotaintmentem automobilů a dalšími elektronickými zařízeními ve vozidle.


Skleněné tělo Angel Green mobile je vyrobeno z křišťálového skla s příměsí uranu, což je důležité pro zvýšení neutralizace EMF.Zelené sklo pochází z významného českého lázeňského města – Karlovy Vary.


Pro své univerzální kvality zejména v malých prostorách a během cestování je to náš druhý bestseller po Sensitiv Imago Angel Green Ultra.Poptejte cenu


Naši partneři