european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     Muž, 28 let

Ve 14 letech mi stanovili diagnózu – bronchiální astma. 3 – 5x denně jsem použil inhalátor, pravidelně lehával v nemocnici při zhoršení. Jaro bylo pro mě hrozným obdobím kvůli častým obtížím. Vzhledem k tomu, že léky nepřinášely žádnou úlevu, rozhodl jsem se vyzkoušet jiné metody u specialistů. S ženou jsme dlouho hledali alternativní metody a na internetu jsme našli adresu tohoto centra. Ihned jsme se zapsali.

Můj stav byl už vážný, a zároveň s bylinnými přípravky, které mi vybrali pomocí zařízení, mi byla nabídnuta biorezonanční kompenzace. První kurs trval 3 měsíce, přičemž koncem 3tího měsíce jsem se už obešel bez inhalátoru. Teď, 2x ročně chodím na komplexní léčbu do tohoto centra a cítím se naprosto zdravě. V nemocnici, kde jsem se léčil, diagnózu „bronchiální astma“ zrušili. Má vděčnost nezná hranic! Teď mám radost z každého jara!

Žena, 55 let

Stěžovala si na neustálé bolesti v břiše, které se zesilovaly po požití potravy, na závratě a zvracení po požití tučné potravy. Podle výsledků testování jí bylo doporučeno absolvovat vyšetření u specialisty z důvodu podezření na chronickou kalkulózní cholecystitidu. Pacientka byla poslána na ultrazvuk orgánů břišní oblasti k určení, jakým směrem by se měla ubírat její následná léčba.

Na ultrazvuku se diagnóza potvrdila. Pacientka podstoupila chirurgický zákrok – cholecystektomie. Po operaci podstoupila kurz rehabilitace v centru ozdravných technologií. S diagnózou „chronická kalkulózní cholecystitida“ bylo posláno na ultrazvuk 15 pacientů, z nichž se diagnóza potvrdila u 14, což tvoří 93%.

Žena, 30 let

Pacientka si stěžovala na bolesti v epigastrální oblasti po požití potravy. Dle výsledků vyšetření byla zjištěna předpokládaná diagnóza: erozivní gastritida. Byl doporučen komplexní kurz ozdravné terapie. Za měsíc přišla pacientka na kontrolní vyšetření a přinesla výsledky z fibro-gastro-duodenoskopie, kde byla diagnóza potvrzena.

Muž, 69 let

Stěžoval si na problematické močení. Podle výsledků vyšetření mu bylo doporučeno absolvovat vyšetření u specialisty z důvodu podezření na adenom prostaty. Pacient byl nasměrován na konzultaci u urologa. Pacient podstoupil ultrazvukové vyšetření, kde se diagnóza potvrdila.

Muž, 75 let

Měl potíže s neutichajícími bolestmi v páteřní oblasti, trpí problematickým močením a otoky na obličeji. Podle výsledků vyšetření mu bylo doporučeno absolvovat vyšetření u specialisty z důvodu podezření na močové kameny. K sestavení plánu léčby byl pacient na ultrazvuku. Ultrazvuková diagnostika stanovila diagnózu „kameny pravé ledviny“. Pacient podstoupil kurz léčby v urologickém stacionáři.

Žena, 35 let

Pacientka si stěžuje na subfebris, zvláště ve večerní době. Měsíc předtím prodělala akutní bronchitidu s horečkou, brala antibiotika. Výsledky vyšetření ukázaly na Staphylococcus aureus. Mikrobiologické vyšetření nosní sliznice potvrdilo přítomnost tohoto mikroorgaismu. Byl doporučen kurz léčby.

Muž, 10 let

Nechutenství, distenze břicha, častá nachlazení, alergie. Podle výsledků vyšetření byla stanovena lambliáza. Na žádost rodičů byl na konzultaci s gastroenterologem. Podstoupil duodenální intubaci. Při vyšetření byly vyjeveny Lamblia intestinalis. Doporučen kurz léčby.

Žena, 6 let

Bolesti v oblasti břicha, nespavost, nechutenství. Podle výsledků vyšetření byla stanovena askarióza a enterobióza. Laboratorní vyšetření potvrdili přítomnost vajíček organismů Ascaris lumbricoides a Enterobius vermicularis. Proveden kurz antiparazitní terapie.

Žena, 40 let

Pacientka si stěžovala na dlouhodobou, bolestivou menstruaci. Podle výsledků všetření jí bylo doporučeno absolvovat vyšetření u specialisty z důvodu podezření na fibromyom dělohy. Pacientka byla nasměrována na vyšetření ultrazvukem a absolvovala konzultaci s gynekologem. Diagnóza byla potvrzena.

Muž, 57 let

Pacient byl neustále unavený, stěžoval si na slabost a svědění na kůži. Měl stále velkou žízeň, v důsledku čehož vypil až 3 litry vody denně. Má nadváhu. Podle výsledků vyšetření mu bylo doporučeno absolvovat vyšetření u specialisty z důvodu podezření na cukrovku nezávislou na inzulínu. Pacient byl přesměrován na dovyšetření a konzultaci u endokrinologa. V krvi byl objeven cukr 9,2 mmol/l, v moči byla glukosa. Endokrinolog stanovil diagnózu: cukrovka 2 typu. Předepsána komplexní léčba.

Žena, 39 let

Na toto vyšetření jsem se dostala náhodou, kvůli svému dítěti ( 17 let ), které mělo určité obtíže. Nejhorší byl problém s kůží, který začal ve 12ti letech. Šli jsme za dermatologem, kde mi pan doktor řekl: „prosím Vás, maminko, dítě je v pubertě, to přejde, není třeba se strachovat“. Každým rokem se všechno zhoršovalo, po celém obličeji měla akné a pupínky, objevili se i na zádech. Dcera kvůli tomu začala mít komplexy, byli jsme u kosmetičky na čištění obličeje, zkoušeli všemožné přípravky, utratili spoustu peněz, ale nic nepomáhalo.

Musím uznat, že jsem se na Vaše schéma léčby dívala velice kriticky – „To známe,“ říkala jsem si, ale tak, proč to nezkusit. Už za měsíc jsme viděli výsledky a velice pozitivní. Dítě se cítilo lépe, neschovává už obličej, nemá strupy, nebolí jí žaludek ( před tím bolel neustále ), střevní potíže také odezněly. Všichni se začali ptát, jak jsme to dokázali. Všem teď Vaše centrum doporučujeme. Jsme velice vděčni našemu doktoru. Děkuji Vám.

Žena, 25 let

Už od puberty jsem měla gynekologické problémy. Pravidelně jsem docházelo na kursy do různých medicínských center, ve kterých se mi předepisovala spousta antibiotik, což vedlo jenom k velkým střevním problémům. Navíc jsem k tomu „získala“ i další problém – dysbiózu, a gynekologické problémy přetrvávaly. Bezplatná medicína mě zklamala. Začala jsem hledat mezi placenými centry. Známí mi doporučili Vaši adresu, kde jsem také skutečně našla seriózní přístup ke zdraví. Moderní zařízení, zkušení doktoři a především – nezneužívá se tu léků a předepisují se především přírodní produkty. Léčba je velice efektivní. Jsem velmi spokojená.

Žena, 62 let

Má kolegyně má už 5 let cukrovku, na nohou a rukou má neustále vyrážky, trpí bolestmi střídavě v pravém nebo v levém boku, a spousta jiných problémů. Absolvovala u Vás diagnostiku a vyjevil se jí celý seznam problémů. Bylo jí nabídnuta biorezonanční kompenzace. Vzhledem k tomu, že všechny její bylinky a tablety k ničemu moc nebyly, souhlasila.

Po 1,5 měsíci se jí pročistil celý organismus od parazitů, zmizely symptomy cukrovky, zhrubla o 7 kilo, omládla a cítí se o moc lépe. Bolesti zmizely. Všichni příbuzní už také absolvovali Vaší diagnostiku a teď se s úspěchem léčí.

Žena, 20 let

Jsem Vám vděčná. Trápily mě jisté intimní starosti, bála jsem se to přiznat dokonce sama sobě. Po Vaší diagnostice ( která ukázala, že je vše v pořádku ) jsem Vám neuvěřila!! Pro jistotu jsem pak zamířila k doktorům. Podstoupila jsem spoustu ponižujících procedůr a Váš výsledek následně potvrdili odborní specialisté – nic nenašli!! Teď už jsem šťastný člověk, mohu znovu milovat a i na život se dívám jiným pohledem. Jsem VÁM velice vděčná.

Kontaktujte nás


Naši partneři