european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


Mora

S touto biofyzikální metodou známou jako MORA přišli Dr. F. Morrel a Ing. E. Rashe, v roce 1977 v Německu, a později získala název “biorezonanční léčba“.
MORA (frekvenční kompenzace) je energoinformační působení na buňky tkání a orgánů, které umožňuje změnit jejich stav do téměř ideální kondice (energoinformační vzory zdravých orgánů jsou zaznamenány v paměti přístroje).


Míru zlepšení lze pozorovat v průběhu kůry na monitoru zařízení. Běžné léky, kterými jsme si zvykli léčit různá onemocnění ve skutečnosti léčí pouze symptomy, neléčí jejich příčiny. Někdy je použití léků nevyhnutelné, nicméně k úplnému uzdravení se musí organismus dostat sám pomocí přirozených procesů. Lidské tělo je velmi komplikovaný samoregulační biologický systém který vysílá slabé elektromagnetické vlnění stejně jako vše ostatní v přírodě. Toto vlnění ovlivňuje veškeré složky lidského organismu (buňky, orgány, soustavy) a udržuje je v harmonickém zdravém stavu.


Když jsou procesy samoregulace narušeny, může jakékoliv patologické vlnění působící na organismus způsobit onemocnění. MORA je v dnešní době jednou z nejefektivnějších metod především v oblasti prevence, která se navíc snaží minimalizovat nutné množství přijímaných léků.


MORA – je metoda uzdravování která funguje s pacientovou vlastní elektromagnetickou oscilací. Tato metoda je založena na třech principech:

  • využití vlastního elektromagnetického vlnění pacienta
  • schopnost odlišit fyziologické (zdravé) vlnění od patologického (škodlivého)
  • možnost inverze a zesílení patologického vlnění; obnova a posílení fyziologického vlnění

MORA dosahuje požadovaného efektu díky stimulaci obranyschopnosti hostitele, vylučování toxinů a toxických metabolických produktů, a také díky deaktivaci infekce, regeneraci tkání a stimulaci dalších regeneračních procesů v organismu.
Díky univerzálnosti metody a individuálnímu přístupu ke zdraví konkrétního člověka, může MORA pomoci při různorodých obtížích. Lze jí použít při chronických kožních potížích, bradavicích, ztrátě vlasů, endokrinních a hormonálních poruchách, depresích, migrénách, snížené obranyschopnosti organismu, osteoporóze, artritidě a při mnoha dalších potížích.


MORA zkracuje dobu po kterou je nutné přijímat léky a v některých případech umožňuje se lékům vyhnout úplně.


MORA tak jak jí známe dnes v sobě shrnuje mnohé pokroky z medicíny, biofyziky a informačních technologií. Jde o široce používanou metodu například v Německu, USA, Rakousku, Švýcarsku, Finsku a Maďarsku.


BRT

Zařízení Sensitiv Imago umožňuje provádět ozdravování biorezonancí na různé úrovni, ale až teď se díky podrobnému prostudování tohoto směru objevila možnost normalizace funkce buněk na hlubokém stádiu. Naše zařízení umí provádět dva typy biorezonančního působení: MORA a BRT.


Díky výsledkům diagnostiky můžete objevit změny které nastaly v orgánu na odlišných úrovních: buňky které jsou v normě, buňky se zvýšenou zátěží (nemůžou zcela vykonat svou práci v orgánech) nebo funkčně omezené buňky (buňky které nefungují). Výjimečnost dvouúrovňového působení je v zaměření se na obnovu nejvíce poškozených struktur nebo orgánových tkání.


První úrovní léčby je BRT: léčba se provádí cíleně na ohraničené struktury tkání orgánu, které prochází největšími změnami. K tomuto účelu se vytvoří koridor působení inverzních elektromagnetických vln pacienta pouze pro danou oblast, proto nedochází k poškození tkáně orgánu, což je velice důležité při komplexním ozdravování organismu. Provedení kurzu BRT normalizuje mikroflóru orgánu, odstraňuje zánětlivé procesy a obnovuje správné funkce orgánů.MORA je mnohem obecnější typ biorezonančního působení – narozdíl od BRT ovlivňuje celou oblast orgánu.


Spektronozody

Zařízení využívá originální techniku automatizované přípravy energeticko-informačních preparátů – “spektronozodů“ (spektronozod je spektrální frekvence, charakterizující jakýkoliv proces nebo přípravu). “Spektronozody” se využívají pro získání výjimečných energeticko-informačních preparátů, podobajících se těm homeopatickým.


Efektem spektronozodů je probuzení skrytých zásob organismu. To vysvětluje jejich široké spektrum působení bez přítomnosti vedlejších účinků a kontraindikací při aplikaci spolu s produkty tradiční medicíny.


Energeticko-informační preparáty – “spektronozody” jsou vytvořeny za pomoci funkce “INF transfer” a použití zvláštní komory, které vytváří okruh spolu s hardware-softwarovým zařízení “Sensitiv Imago”.Tím pádem jsou jak informace tak vlnové působení zařízení (v kombinaci s působením světla, koherentního laserového paprsku a zvukových signálů) nasměrovány na nosič umístěný v rezonanční komoře (nebo v rezonanční nádobě); jako nosič můžou být využity: vodní roztok, roztok vody a alkoholu, kuličky z cukru nebo parafínu. V našem případě využíváme destilovanou vodu, 50% spiritus, kuličky homeopatického cukru. Takto vyrobený biorezonanční preparát se pacientovi podává podle pravidel podávání homeopatických a biorezonančních přípravků.


Vzorem pro přípravu “spektronozodů” mohou být:

  • Patologické procesy, virusy (v jejich převrácené podobě)
  • Normální procesy a vzory jiných přípravků (v jejich nepřevrácené podobě)


Kontaktujte nás


Naši partneři