european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


SKOTSKO

Chtěl bych vám poděkovat za výrobu vynikajícího zařízení. Dříve jsem pracoval s jinou značkou, ale přístroj byl značně nekompaktní a neintuitivní. Když jsem uviděl výsledky vaší práce, rozhodl jsem se váš přístroj vyzkoušet. SI Plasma funguje jako sen. Za zhruba 20 měsíců, co s přístrojem pracuji, jsem zaznamenal opravdu skvělé výsledky. Nejrychlejším úspěchem bylo vyléčení klienta, který trpěl HPV - pouhé 3 sezení po 10 minutách a virus zmizel včetně příznaků. Dalším příkladem je pětiletá dívka s opakujícími se očními infekcemi - 2 sezení a problém byl vyřešen.


V červnu 2019 jsem měl pseudomyxoma peritonei po apendektomii. Odmítl jsem invazivní zákrok a stále si pamatuji pocity, které jsem vnímal při prvním použití vaší plazmy. Byl to jednoznačný zásah. Aplikoval jsem různé dávky po dobu několika týdnů a od té doby se neobjevily žádné potíže. Ještě jednou vám děkuji z celého srdce.


Rob Esser, terapeut
KANADA

Borelióza je pryč!!


Můj snoubenec dlouho bojoval s lymskou nemocí. Za pomocí SI Plasmy (tento přístroj je skvělý) a menšího přispění homeopatické doktorky, která nám radila, které další dávky na SI Plasmě aplikovat a také doporučila nějaké homeopatické doplňky. S radostí oznamuji, že po včerejší návštěvě doktora je oficiálně vyléčen!!!! Děkuji firmě SI Plasma za vytvoření úžasného protokolu, který mému snoubenci doslova zachránili život.


Ania Mitchell, Toronto
SLOVENSKO

Chcem vyjadriť veľké poďakovanie firme SI Plasma za vyvinutie skvelého prístroja, ktorý dokáže liečiť, okrem mnohých iných chorôb, aj dlhodobé ťažké zdravotné problémy. Moje skúsenosti liečenia týmto prístrojom sú veľmi pozitívne (napr. úspešná liečba paradentózy v pokročilom štádiu, odstránenie veľkých, dlhodobých bolestí hlavy na znesiteľnú mieru a v liečbe ďalej pokračujeme, odstránenie úniku moči, parazitov, pliesní a baktérií, vyliečenie ústneho aftu). V súčasnosti si liečime viac druhov chorôb: chlamýdie (kde už nastalo zlepšenie), cukrovku, kríže, a iné diagnózy. Týmto chcem poukázať na všestranné využitie tohoto skvelého prístroja pri liečení rôznych druhov chorôb. Vrelo ho odporúčam ľuďom, ktorí si chcú zlepšiť svoj, či svojich blízkych, zdravotný stav.


Pavol Putera, Handlová
ČESKÁ REPUBLIKA

Ráda bych Vám poděkovala za možnost seznámit se s jedinečným potenciálem Vašeho přístroje. Měla jsem dlouhodobé potíže, se kterými si lékaři nevěděli rady. Tyto problémy nakonec vyústily v celkový fyzický i psychický kolaps. Na doporučení jsem začala docházet do poradny firmy SI Plasma a po několika sezeních jsem začala pociťovat velikou úlevu a některých zdravotních problémů jsem se zcela zbavila.


Děkuji a doporučuji tuto možnost terapie všem, kteří si už se svým zdravotním stavem neví rady.


Gabriela Štefanová, herečka
OMÁN

Moje žena a já jsme ve věku 57 a 60 let, ale jsme zvyklí pravidelně cvičit 3 - 4x denně. Všimli jsme si, že když děláme silová cvičení nebo cross-fit trénink, potřebujeme chvíli sériemi abychom popadli dech. Při náročnějších setech nám oběma srdeční tep letí k 135bpm, někdy dokonce k 155bpm, a trvá 30 - 60 sekund v klidovém stavu než se tep sníží, abychom mohli pokračovat. Sensitiv Imago 530 vždycky u mě ukazoval fibróm plic, nicméně u mé ženy nic takového nebylo. Proto když jsme si pak dovezli SI Plasmu, hned jsme zkusili dvoudenní sety "podpory plic".


1. den:
Plicní fibróza,
Plicní nedostatečnost a
Krevní oběh


2 den:
Krevní oběh,
Plicní hypertenze,
Podpora plic.


Výsledky byly úžasné! Zkoušeli jsme cvičit už 2. den a zjistili jsme, že naše běžná rutina je mnohem snazší a srdeční tep ani jednou nepřesáhl 135bpm. Také trvalo jen pouhých 10 - 15 sekund než se srdeční frekvence opět vrátila do normálu. Další den jsme zkusili náročnější cvičení a i tak to bylo poměrně snadné a srdeční tep se držel v podobných číslech. Jsme oba ohromeni tím jak rychle došlo k tak citelnému zlepšení díky SI Plasma.


Abdullah Al Mandhari, Muscat
POLSKO

SI Plasmu používám ve své soukromé praxi a s výsledky jsem velmi spokojená. Ráda bych v Polsku s vaším přístrojem realizovala klinickou studii.


Dr. Bozena Twardosz, 3M medical
IRSKO

Nedílnou součástí mého života bylo lucidní snění. Má inspirace ze snů mi vydělala více peněz než moje vědomé kreativní úsilí. Když jsem byl přinucen přijmout injekci risperidonu, kvalita mého spánku se znatelně zhoršila. Proto jsem pro SI PLASMU vytvořil speciální frekvenční sadu a po třech aplikacích se dostavil očekávaný výsledek. Dokázal jsem znovu hluboce snít dokonce 14 hodin bez přerušení! Zdá se, že tato frekvence trvale resetuje ty části mozku, které mají na starosti spánek a snění.


A na závěr to nejlepší! Mé sny se vrátily v celé své dřívější slávě a opět jsem začal používat snový deník. V jednou snu se mi zdálo o revoluční technologii. Pokud tuto vizi společně zrealizujeme, můžeme posunout původní Rifeho technologii mnohem dál!


David Bourke, respektovaná autorita v oblasti plazma terapie, člen mezinárodního odborného týmu SI Plasma, Irsko
NORSKO

Naprosto úžasné!


V noci jsem nemohl usnout, protože jsem měl velké bolesti z důvodu oční infekce. Měl jsem pocit, jako bych měl pod víčkem kamení. Včera jsem zkusil SI Plasmu a použil dávku „Oční infekce“. Večer jsem při pohybu oka stále něco cítil, avšak bolest byla výrazně slabší, již mi nebránila ve spánku. Když jsem dnes ráno vstal, spousta malých částic opustila mé oko a cítím se mnohem lépe! Tomu říkám zázračně uzdravení – jsem ohromen!


Kaj Ronny Nilsen, IT specialista
USA

Moje klientka, 50 let, měla krvácení do míchy následkem kavernomu. Chirurgickému zákroku se chtěla vyhnout, protože operatér by musel odstranit obratel, aby zajistil přístup k postižené žíle/tepně, což představuje výrazné riziko. Pustila jsem ji na SI Plasmě dávky Hemangiom a Hemangiom cavernoma. Klientka se zotavila do té míry, že za sebou nechala invalidní vozík, chodítko i hůl.


Stejná klientka má také potíže s močením, pocity tlaku na kolenou a kotnících. Po jedné 60-ti minutové terapii se močení vrátilo do normálu. Včera měla druhou terapii, tak se těším, jak se její stav bude dále zlepšovat. Kombinujeme to s neurofeedbackem, který pomáhá její psychice.


Jackie De Vries, terapeutka
ŠVÝCARSKO

Ošetřoval jsem pacienta s akutní koronavirovou infekcí. Použil jsem terapeutickou dávku od RNDr. Dagmar Jančové, Ph.D. Po 3 ošetřeních byl Covid-19 negativní. Skvělé! Jsem neskutečně nadšený!


Daniel Hertig, terapeut
VIETNAM

Pro demonstraci úspěchu z mé aktivní praxe s SI Plasmou uvádím případ pacientky s následujícími symptomy - Akné na tváři 10 let, porucha menstruačního cyklu, závratě v průběhu menstruace. Výsledek intenzivní týdenní terapie - akné i závratě na výrazném ústupu.


Pacient Dr. Thai Nguyen
AUSTRÁLIE

Vybrala jsem všechny dávky na zrak a dnes ráno jsem šla pracovat na zahradu ven. Pak jsem si uvědomila, že nemám brýle a vidím! Ne tak dobře na blízko, ale venku na zahradě výrazné zlepšení. Kromě toho SI PLASMA vyléčila můj dlouhodobý noční kašel, který mě trápil celých 15 let! Děkuji týmu SI PLASMA.


Heather Foster, důchodce
FILIPÍNY

Úspěšná léčba mé matky SI Plasmou. Nádor na mozku ve třetím stádiu je v celkové remisi. Nepřítel padl. Byla to rakovina v třetím stadiu, nikoliv pouhý nádor. Kromě toho zmizel i edém.


Joseph Rinoza Plazo, advokátCena: 151 250,- Kč


Kontaktujte nás: + 420 731 800 441 │ info@sensitivimago.eu │ Laténská 1, Praha 5
Objednejte si prezentaci


Naši partneři