european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


Účinky

Účinky přístroje Sensitiv Imago™ Angel jsou individuální a jsou ovlivněny několika faktory. První změny způsobené vlivem Sensitiv Imago™ Angel záleží na citlivosti a vnímání každého jednotlivce. Viditelné pozitivní účinky dále záleží na vážnosti poruchy a jejích rysech. Pokud je problém akutní, tak se zlepšení stavu dostaví zpravidla rychleji než-li u chronických poruch, které k viditelnému zlepšení vyžadují několik měsíců.


Rychlost dostavení se účinku také záleží na stupni tělesné kontaminace a na kázni a zachování zdravého režimu. Takže pokud chcete ze Sensitiv Imago™ Angel, získat maximum, tak je doporučeno být zodpovědný vůči svému zdraví.


První dojmy

Vliv geopatogenních zón je eliminován během prvních tří hodin po instalaci Sensitiv Imago™ Angel Někteří citliví jedinci mohou účinek cítit téměř okamžitě. Můžete pociťovat změnu v atmosféře vašeho prostředí (pocit čistšího vzduchu) a větší pocit uvolněnosti.


Někteří jedinci mohou zažít “adaptační období“. To je způsobeno tím, že Sensitiv Imago™ Angel působí na latentní bloky v našem těle, které se začínají uvádět do chodu. Sensitiv Imago™ Angel tyto bloky postupně spolu s negativními pocity zmírní a za nějaký čas úplně zmizí. Tento stav je vždy pouze dočasný. Podstata této reakce by se dala přirovnat k různým formám detoxikace. Sensitiv Imago™ Angel pomáhá, mírnými a nenásilnými metodami, k postupné detoxikaci organismu s dlouhotrvajícím efektem.


Sensitiv Imago™ Angel v biorezonančních centrech

Co je pro nás velice důležité je využití Sensitiv Imago™ Angel v biorezonančních centrech, kde, díky různým druhům mimořádných elektromagnetických vlivů, dochází k neustálému znečištění prostředí, pocházejícímu jak z ordinace, tak i z přicházejících klientů. Výsledkem použití Sensitiv Imago™ Angel je viditelné snížení únavy terapeuta a mnohem přesnější výsledky při práci s biorezonančními zařízeními.


Výjimečné výsledky zařízení Angel jsou podloženy zkušenostmi mnoha biorezonančních center, spolu s četnými případy vzájemné spolupráce s biorezonanční léčbou Sensitiv Imago.


Dlouhodobý efekt

Sensitiv Imago™ Angel je mírnou metodou s dlouhodobým účinkem.
Během 3-6 týdnů, zmirňuje a eliminuje geopatogenní zátěž.
Během 1-3 měsíců zmirňuje a eliminuje parazitickou, bakteriální, plísňovou a virovou zátěž (ovlivněno stravovacími návyky a jinými faktory).
Navíc zlepšuje práci metabolismu a dochází k nárustu energie.
Po 3-6 měsících Sensitiv Imago™ Angel kompletně očistí prostředí..
Po uplynutí tohoto období je všemi uživateli hlášen nárust energie.
Od 6 do 12 měsíců užívání může dojít ke zbavení se některých vážných zdravotních obtíží a celkové detoxikaci těla.Poptat cenu


Naši partneři